Rowerowy Rajd do Marzeń

Fundacja „Krok do Marzeń” wraz ze Stowarzyszeniem Rowerowy Lublin oraz Rowerowe Roztocze zapraszają na rajd rowerowy z Lublina na Roztocze.

 

Rajd ma na celu zjednoczyć rowerzystów z Lublina i Roztocza oraz innych miejscowości. Biorąc udział w wydarzeniu, pomaga się podopiecznym Fundacji, bo pieniądze z biletów i od sponsorów posłużą do realizacji projektów i zbiórek.

 

– Pomysł powstał bardzo spontanicznie. Fundacja „Krok do Marzeń” jak co roku miała organizować wyprawę w protezie na rowerze. Niestety ze względów zdrowotnych nie udało się i padł pomysł, aby czymś to zastąpić. Postanowiliśmy razem ze Stowarzyszeniem Rowerowy Lublin oraz Rowerowe Roztocze zorganizować 2- dniowy rajd rowerowy z Lublina na Roztocze – mówią organizatorzy.

 

Każdy, kto posiada rower może zostać uczestnikiem rajdu. Impreza odbędzie się 22 -23 lipca 2017 r. Zapisy i bilety będą dostępne na stronie internetowej rajdu: rajdomarzen.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.