Rolnicy wyjechali na drogi. Gdzie występują utrudnienia i blokady w woj. lubelskim?

protest rolników
Rolnicy wyjechali na drogi | fot. GDDKiA

Trwa protest rolników. Protestujący blokują drogi w całej Polsce, a dla kierowców oznacza to duże utrudnienia. Gdzie występują utrudnienia i blokady w województwie lubelskim?

Powiat chełmski – droga krajowa nr 12. Ciągniki rolnicze z małą prędkością jadą od Chełma w kierunku Lublina. Policjanci zorganizowali objazd przez miejscowość Staw. Chełm – blokada miasta.

Powiat radzyński – droga krajowa nr 63 zablokowana w miejscowości Stok. Policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowości Skrzyszew – Gąsiory.

Powiat łukowski – droga krajowa nr 74 zablokowana w miejscowości Sięciaszka. Objazd przez miejscowość Wólka Zastawska. Droga wojewódzka nr 808 miejscowość Siedliska. Ruch odbywa się wahadłowo.

Powiat lubartowski – droga krajowa nr 19 w miejscowości Łucka jest zablokowana. Dla jadących od Kocka policjanci wyznaczyli objazd przez miejscowość Kamionka. Samochody ciężarowe jadące od Lublina kierowane są w miejscowości Niemce objazdem przez miejscowości Garbów – Przytoczno.

Powiat kraśnicki – droga krajowa nr 74. Ciągniki rolnicze przemieszczają się pomiędzy miejscowościami Annopol – Jakubowice utrudniając ruch pojazdów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.