Rój pszczół na drzewie na placu Litewskim. Owadami zajął się pszczelarz

Rój pszczół na drzewie na placu Litewskim | fot. Hubert Bojankowski

Niepokój mieszkańca Lublina wzbudził rój pszczół, który obsiadł jedno z drzew na placu Litewskim. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy, którzy wezwali na miejsce pszczelarza.

W sobotę około godz. 16.20 strażnicy miejscy zostali poinformowani przez jednego z mieszkańców Lublina o roju pszczół, które obsiadły jedno z drzew w okolicy restauracji McDonald’s na placu Litewskim.

Na miejscu pojawił się patrol straży miejskiej, który zabezpieczył miejsce taśmą ostrzegawczą i powiadomił o tym zdarzeniu pszczelarza. Akcja usuwania roju przebiegła sprawnie i pszczoły zostały przetransportowane w bezpieczne miejsce.

Rój pszczół na drzewie na placu Litewskim | fot. Hubert Bojankowski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.