Reklama McDonald’s nakręcona w Lublinie. Zobacz jej efekt [WIDEO]

1 1
Śnieżna kula McDonald's na Placu Zamkowym w Lublinie | mat. prasowe

Na serwisie YouTube pojawiła się nakręcona w grudniu reklama McDonald’s promująca zimową ofertę sieci. Jesteś ciekaw jak wypadł Lublin w tej reklamie? Oto jej efekt!

Na początku grudnia ekipa McDonald’s postawiła na Placu Zamkowym w Lublinie wysoką na trzynaście metrów przezroczystą kulę, w której znalazł się budynek stylizowany na restaurację McDonald’s. Był to plan zdjęciowy do nakręcenia reklamy promującej zimową ofertę sieci McDonald’s i powrót „burgera drwala”.

Z tej okazji 2 grudnia lublinianie mieli możliwość wejść do wnętrza kuli i znaleźć się po lepszej stronie zimy. Każdy zwiedzający otrzymał transparenty kupon w kształcie kuli śnieżnej, uprawniający do odbioru Burgera Drwala w restauracjach McDonald’s znajdujących się na terenie Lublina.

W kolejnych dniach obiekt nie był dostępny dla mieszkańców, bo kręcono w nim reklamę, która będzie emitowana w telewizji. Była to unikatowa i jedyna tego typu instalacja na terenie Polski. Możesz przeczytaj więcej o kuli McDonald’s tutaj.

„Burger Drwala. Lepsza strona zimy”

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.