Ambientowa akcja McDonald’s w Lublinie. Kula śnieżna na Placu Zamkowym

1 1
Śnieżna kula McDonald's na Placu Zamkowym w Lublinie | mat. prasowe

Wysoka na trzynaście metrów przezroczysta kula, a w niej budynek stylizowany na restaurację McDonald’s – to akcja zorganizowana przez McDonald’s, która odbyła się 2 grudnia na placu Zamkowym w Lublinie.

W niedzielę 2 grudnia, w godzinach od 10:00 do 21:00 Lublinianie mieli możliwość wejść do wnętrza kuli i znaleźć się po lepszej stronie zimy. Każdy zwiedzający otrzymał transparenty kupon w kształcie kuli śnieżnej, uprawniający do odbioru Burgera Drwala w restauracjach McDonald’s znajdujących się na terenie Lublina.

Wydarzenie zorganizowane przez McDonald’s Polska cieszyło się niezwykłą popularnością. Setki osób ustawiły się w kolejce do wejścia, by choć przez chwilę poczuć prawdziwą zimową aurę. Nawet ponad dwugodzinny czas oczekiwania nie zniechęcił zmarzniętych tłumów, które wypełniły plac Zamkowy.

7
Śnieżna kula McDonald’s na Placu Zamkowym w Lublinie | mat. prasowe

Lepszą stronę zimy we wnętrzu śnieżnej kuli odkryło ponad 1 080 osób. Dla pozostałych zainteresowanych przygotowano dodatkowe atrakcje w postaci pamiątkowych zdjęć na tle kuli.

Kula śnieżna przez ostatnie dni stanowiła także plan zdjęciowy dla nowej reklamy McDonald’s Polska, której emisja zaplanowana jest na początek przyszłego roku. Była to unikatowa i jedyna tego typu instalacja na terenie Polski.

5
Śnieżna kula McDonald’s na Placu Zamkowym w Lublinie | mat. prasowe
IMG 20181202 205755
Śnieżna kula McDonald’s na Placu Zamkowym w Lublinie | czytelnik Damian
IMG 20181202 205707 1
Śnieżna kula McDonald’s na Placu Zamkowym w Lublinie | czytelnik Damian

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.