„Ratunku, nie mogę wyciągnąć głowy spod kaloryfera”. Nietypowa interwencja policji

ogrzewanie grzejnik kaloryfer
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

„Ratunku, nie mogę wyciągnąć głowy spod kaloryfera” – takie wołanie o pomoc usłyszeli policjanci interweniujący w mieszkaniu 23-latki. Jak się okazało, głowa kobiety utkwiła pod metalową rurką kaloryfera.

Sąsiedzi usłyszeli krzyki wołania o pomoc

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z bloków w centrum Hrubieszowa. Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że sąsiedzi słyszą głośny krzyk kobiety, która wzywa pomocy. Policjantów na miejsce wezwała zaniepokojona sąsiadka.

Kiedy mundurowi ustalili, z którego mieszkania dobiega krzyk, przez uchylone okno weszli do środka. Na miejscu zastali bardzo nietypową sytuację, kobieta pod kaloryferem nie mogąca wydostać głowy spod dolnej rurki.

Funkcjonariusze pomogli kobiecie wydostać się z opresji. W rozmowie ustalili, że 23-latka wypiła tego dnia alkohol. Następnie myślała, że ktoś ją goni. Chciała się schować pod kaloryferem i w pewnym momencie uświadomiła sobie, że nie może wyciągnąć głowy, która utkwiła pod metalową rurką.

23-latka była w domu sama, na szczęście obyło się bez pomocy medycznej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.