Rafał Trzaskowski przyjedzie do woj. lubelskiego. Gdzie spotkamy kandydata na prezydenta?

rafał trzaskowski
Kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski | materiały prasowe

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach na prezydenta RP, w najbliższy wtorek (23 czerwca) odwiedzi województwo lubelskie. Gdzie spotkamy kandydata na prezydenta?

Rafał Trzaskowski ubiega się o fotel prezydenta RP i jest w trakcie kampanii wyborczej. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na Lubelszczyznę przyjedzie w najbliższy wtorek, 23 czerwca. Swoją wizytę w województwie lubelskim rozpocznie od spotkania z mieszkańcami Białej Podlaskiej o godz. 10.50 na Placu Trzech Krzyży.

Kolejnym punktem kampanii wyborczej w naszym regionie będzie wizyta w Urszulinie o godz. 13.30. Spotkanie z mieszkańcami Urszulina i okolic odbędzie się przy ul. Lubelskiej. Ostatnim miejscem wizyty Trzaskowskiego w woj. lubelskim będzie Lublin. Tu o godz. 16.45 kandydat na prezydenta RP spotka się z mieszkańcami na Placu Łokietka (przed ratuszem).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Żuk na prezydenta. On na pewno poradziłby sobie z rurą… wlewającą ścieki do Bystrzycy.