Radna przeznaczyła swoją dietę na silnik dla zawodnika Speed Car Motor Lublin

Radna Anna Ryfka wsparła zawodnika Speed Car Motor Lublin

Radna Rady Miasta Lublin Anna Ryfka przekazała swoją dietę radnej na nowy silnik dla najmłodszego zawodnika Speed Car Motor Lublin Kacpra Gosika.

Kacper Gosik jest najmłodszym żużlowcem Speed Car Motoru Lublin. Kacper ma zaledwie 16 lat, a licencję żużlowca zdobył w lipcu ubiegłego roku. Młody zawodnik ma już swoich sponsorów, dzięki którym udało się już zakupić osiem maszyn. Swoją cegiełkę postanowiła dołożyć również Anna Ryfka – radna Rady Miasta Lublin, która przekazała swoją dietę radnej na nowy silnik dla Kacpra.

Mieszkałam z dziadkiem Kacpra w tym samym bloku. Gdy byłam dzieckiem, brał nas zawsze na dwór i organizował różne zabawy – często graliśmy w koszykówkę. W takich chwilach wracają moje wspomnienia z dzieciństwa i fajnie jest się odwdzięczyć. Niech młody jeździ i wygrywa” – mówi Anna Ryfka.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.