Puławy: Policjanci uratowali kobietę, która chciała skoczyć z mostu

Dzięki szybkiej reakcji puławskich policjantów uratowano życie 52 letniej mieszanki Puław. Kobieta chciała popełnić samobójstwo skacząc z mostu przy ul. Piłsudskiego. Na szczęście mundurowi w porę zapobiegli tragedii. Kobieta była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Puławach. Policjanci otrzymali informację, że na moście przy ul. Piłsudskiego znajduje się kobieta, która prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Zaraz po tym sygnale dyżurny Policji wysłał na miejsce patrol. Mundurowi zauważyli stojącą na środku mostu kobietę. Była zdenerwowana, roztrzęsiona, chciała skoczyć do Wisły.

Kobieta stał już na barierce, mundurowi natychmiast złapali ją za ręce, a później wciągnęli na most zapewniając jej bezpieczeństwo. 52 letnia kobieta w chwili zdarzenia była nietrzeźwa, miała w organizmie 1,3 promila alkoholu.

fot. spottedlublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.