Przywłaszczyli sobie znalezione w sklepie pieniądze. Teraz szuka ich policja

Sprawcy przywłaszczenia pieniędzy sami zgłosili się na policję
Sprawcy przywłaszczenia pieniędzy sami zgłosili się na policję | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawców przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 1000 złotych. Gotówka wypadła z bluzy jednemu z klientów podczas robienia zakupów. Wizerunek sprawców zarejestrował sklepowy monitoring.

Przywłaszczyli znalezione w sklepie pieniądze

Do zdarzenia doszło w jednym z marketów na terenie Lublina. Z zebranych przez policję informacji wynika, iż pokrzywdzonemu w trakcie robienia zakupów na stoisku warzywnym wypadły z kieszeni pieniądze w kwocie 1000 złotych.

„Po około 20 minutach leżąca na podłodze gotówka został zauważona przez dwie osoby. Sprawcy zdecydowali się zabrać pieniądze, nigdzie nie zgłaszając faktu odnalezienia gotówki” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek mężczyzny i kobiety nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z 3 komisariatem policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub pod 112.

AKTUALIZACJA:

Sprawcy przywłaszczenia pieniędzy sami zgłosili się na Policję.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.