Przyszedł pijany na egzamin prawo jazdy. Wcześniej stracił prawko za jazdę po pijaku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie miał 41-latek, który w takim stanie zdawał egzamin praktyczny na prawo jazdy. Wcześniej zabrali mu prawko za prowadzenie pod wpływem alkoholu.

 

W poniedziałek kilka minut po godzinie 13.00 na ulicy Rejowieckiej w Chełmie do policjantów z drogówki, którzy wykonywali czynności służbowe związane z kolizją drogową podszedł mężczyzna. Oświadczył, że jest egzaminatorem i w chwili obecnej przeprowadza egzamin praktyczny na prawo jazdy.

 

Mężczyzna stwierdził, że osoba zdająca egzamin jest prawdopodobnie pod wpływem alkoholu i poprosił policjantów o potwierdzenie tego faktu. Badanie stanu trzeźwości 41-latka wykazało, że faktycznie mieszkaniec gminy Werbkowice jest w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

 

Jak się okazało mężczyzna zdawał egzamin w związku z wcześniejszym cofnięciem mu uprawnień do kierowania co spowodowane było prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.