Przystanek Kuchnia w Lublinie do soboty

Przystanek Kuchnia | materiały organizatora

Przystanek Kuchnia zawitał do Lublina. To już ostatnie, 12 miasto z trasy sklepu IKEA w Lublinie po województwie lubelskim, która wystartowała w kwietniu. Specjalnie zaaranżowany niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji będzie nad Zalewem Zemborzyckim do 20 lipca. Każdy może tu przyjść, aby porozmawiać z konsultantami i obejrzeć przykładową realizację funkcjonalnej kuchni.

Przystanek Kuchnia podróżował po regionie przez cztery miesiące. Mieszkańcy spotykali się z projektantami i specjalistami aranżacji wnętrz, którzy bezpłatnie planowali kuchnię i dzielili się wiedzą. Akcja cieszyła się bardzo dużą popularnością w każdym mieście. Łącznie do tej pory ponad 800 osób było zainteresowanych opcją darmowego projektowania.

Wszystkie działania IKEA skupione są wokół idei tworzenia miejsc, w których żyje się lepiej, a także inicjatyw, które poprawiają warunki życia w domu. Tak było też w przypadku naszej akcji. Kuchnia jest szczególną przestrzenią, dlatego potrzebuje odpowiedniej aranżacji. Postanowiliśmy w tym pomóc, więc tym razem to my odwiedziliśmy Klientów w ich najbliższym otoczeniu. Dzięki temu łatwiej mogli skorzystać z porad naszych konsultantów. Cieszymy się, że pomysł został tak dobrze przyjęty – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Przystanek Kuchnia odwiedził m.in.: Zamość, Łęczną, Radzyń Podlaski, Kraśnik, Biłgoraj i Puławy. W Lublinie lista osób, które chciałyby skorzystać z bezpłatnego projektowania jest już pełna, ale każdy może przyjść bez zapisów, aby porozmawiać z ekspertem, poznać funkcjonalne rozwiązania kuchenne i zainspirować się.

W niebieskim kontenerze została zaaranżowana przestrzeń, która pokazuje, że nawet małe lub niestandardowe kuchnie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne. Wykorzystano tu odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA.

Przystanek Kuchnia nad Zalewam Zemborzyckim (przy Słonecznym Wrotkowie) będzie otwarty do 20 lipca w godzinach od 10:00 do 13:30 oraz od 14:30 do 20:00.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.