Przyjechał na komisariat stawić się na dozór. Zapomniał, że ma zabrane prawo jazdy

Komisariat III Policji w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Komisariat III Policji w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Mieszkaniec Lublina przyjechał samochodem na III komisariat, żeby stawić się na dozór. Zapomniał, że ma zabrane prawo jazdy. Teraz musi liczyć się z konsekwencjami.

W środę około godz. 23.30 na III Komisariat Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego przyjechał samochodem marki Renault Clio 21-letni mieszkaniec naszego miasta. Zaparkował na policyjnym parkingu i wszedł do budynku. Mężczyzna zgłosił się na dozór policyjny.

„Po sprawdzeniu w policyjnej bazie wyszło na jaw, że mężczyzna ma wydaną decyzję przez starostę o cofnięciu uprawnień. W przeszłości był karany za posiadanie narkotyków” – mówi mł. asp. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Teraz o dalszym losie 21-latka zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.