Przyjdź na otwarty trening dla kibiców pod okiem Dawida Dedka – trenera TBV Start Lublin

Zaproszenie Trening TBV

Zapraszamy na pierwszy otwarty trening dla kibiców TBV Startu Lublin. Będzie on wyjątkowy, bo pod okiem trenera drużyny – Dawida Dedka.

 

Uwaga aktualizacja : W związku z niepewną pogodą trening przenosimy na hale.
Rezerwacja na godzinę 16:30 Zapraszamy zainteresowanych 🙂

 

Czołem Czytelnicy Spotted Lublin! Pragniemy krótko się Wam przedstawić, ponieważ w nadchodzącym sezonie będziemy gościć na spottedowskich serwerach dość regularnie. Jesteśmy Lubelską Ferajną – czyli Klubem Kibica MKS Startu Lublin. Jeśli ktoś z Was był kiedykolwiek na meczu to pewnie nas widział, może i słyszał, jeśli nie to serdecznie zapraszamy na Globus.

 

To my, świadomi (wbrew temu co mogą niektórzy myśleć) pozycji naszej drużyny w lidze, regularnie dajemy z siebie wszystko, aby wspomóc zawodników i rozruszać resztę publiki na meczach. Wyznacznikiem tego czy mecz był udany nie jest dla nas wynik spotkania, ale to jak bardzo zdarte gardło mamy i jak dużo odcisków od bębnienia pojawiło się na naszych dłoniach.

 

Wierzcie lub nie ale te dwie godziny spędzone na hali podczas darcia gęby to doskonała zabawa i rewelacyjny sposób na odreagowanie codziennych stresów związanych ze szkołą czy pracą. Jeśli ktoś chce spróbować to serdecznie zapraszamy, niezależnie od płci czy wieku. Bo musicie wiedzieć, że w naszej grupie przekrój wiekowy jest od dziecka do dziadka 😉

 

Ale nie tylko dopingiem kibic żyje, chcielibyśmy, aby lublinianie bardziej identyfikowali się z klubem i w związku z tym wychodzimy z inicjatywą organizacji treningu od okiem trenera Startu – Dawida Dedka.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w pierwszym otwartym treningu już w najbliższy czwartek o godzinie 16:30 na boisku pod halą Globus. Jest to wyśmienita okazja do liźnięcia nieco profesjonalnej koszykówki oraz poznania zarówno nas jak i genialnego człowieka jakim jest trener Dedek.

 

Zdjęcia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.