Przerwa techniczna na Aqua Lublin. Dostępny tylko basen olimpijski

aqua lublin 3

Od dziś aż do 25 września potrwa przerwa techniczna w strefie rekreacyjnej (aquapark, saunarium) w Aqua Lublin. Dla klientów dostępny jest tylko basen olimpijski.

 

– Nasze obiekty wodne muszą przejść niezbędne prace konserwacyjne i czyszczenie – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR. Przede wszystkim trzeba wyczyścić niecki. To wymaga spuszczenia całej wody.

 

Przerwa techniczna na części rekreacyjnej w Aqua Lublin ze zjeżdżalniami i z basenem do nauki pływania, baseny zewnętrzne oraz saunarium będą wyłączone z użytkowania na trzy tygodnie. Przez ten czas klienci mogą korzystać jedynie z basenu olimpijskiego, z którego można korzystać za połowę ceny.

 

Przypomnijmy, że w tym czasie czynne będą pozostałe obiekty MOSiR, w tym Centrum Sportowo-Rekreacyjne przy Łabędziej czy Strefa H2O przy Al. Zygmuntowskich.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.