Przerwa serwisowa w Aqua Lublin. Basen olimpijski będzie niedostępny przez pięć tygodni

Basen olimpijski w Aqua Lublin
Basen olimpijski w Aqua Lublin | fot. MOSiR

Największy lubelski basen Aqua Lublin w połowie lipca zostanie zamknięty na pięć tygodni. Jest to spowodowane obowiązkową przerwą serwisową, podczas której obiekt przejdzie obowiązkowy przegląd techniczny.

Basen olimpijski niedostępny dla klientów Aqua Lublin

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że od 17 lipca do 20 sierpnia basen olimpijski w Aqua Lublin będzie niedostępny dla klientów. Powodem jest obowiązkowa przerwa technologiczna basenu, w trakcie której wykonane zostaną przeglądy, serwisy urządzeń oraz prace konserwacyjne związane z funkcjonowaniem basenu.

W tym czasie do dyspozycji klientów Aqua Lublin będą tylko strefa rekreacji (mała i duża) oraz basen zewnętrzny. W związku z pracami w tym czasie niedostępna będzie promocja „Wieczorne pływanie”. MOSiR nie planuje obniżać cen biletów wejścia na Aqua Lublin w związku z niedostępnością basenu olimpijskiego.

W czasie niedostępności basenu olimpijskiego amatorzy pływania mogą skorzystać z basenów pływackich w Strefie H2O i CSR Łabędzia. Basen w Aqua Lublin będzie ponownie dostępny od 21 sierpnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.