Przemalował skradziony jednoślad i chciał go sprzedać przez Internet

skuter
fot. KMP Chełm

Policjanci zatrzymali 37-latka, który chciał sprzedać motorower. Jak się okazało, jednoślad skradł wcześniej z osiedlowego parkingu. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawca usłyszał zarzut kradzieży

Policjanci na podstawie własnych ustaleń zatrzymali 37-latka z Chełma, który w miniony weekend z osiedlowego parkingu skradł motorower. Ponieważ pojazd nie posiadał akumulatora i nie mógł nim odjechać, przyprowadził go pieszo pod swój dom. Następnie dla niepoznaki przemalował jednoślad w kilku miejscach i wystawił przez Internet do sprzedaży.

Ten proceder przerwała niespodziewana wizyta policjantów w miejscu jego zamieszkania. Funkcjonariusze odzyskali skradziony motorower, który został już przekazany właścicielowi. Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiony został zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.