Przejechał po nodze 18-latka, kiedy ten próbował uciec z jego telefonem. Młody mężczyzna był poszukiwany

Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach
Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Kierowca Chevroleta potrącił 18-latka, który ukradł mu chwilę wcześniej telefon. Mężczyzna, goniąc sprawcę, najechał mu na nogę. Jak się okazało, poszkodowany w wypadku był osobą poszukiwaną przez policjantów z Lublina.

Przejechał po nodze złodzieja

Do tego zdarzenia doszło w czwartek rano (09.02) na ul. Towarowej w Lublinie. 28-letni kierowca Chevroleta goniąc sprawcę kradzieży jego telefonu, najechał mu na nogę. 18-latek pomimo obrażeń uciekł z miejsca z darzenia do pobliskiego domu.

Interweniujący na miejscu policjanci ustalili poszkodowanego. Młodemu mieszkańcowi Lublina została udzielona pomoc medyczna. Konieczne było przewiezienie go do szpitala. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna był osobą poszukiwaną do odbycia kary pół roku więzienia.

Zarówno od kierowcy, jak i poszkodowanego wypadkiem, pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu i innych substancji. 18-latek niebawem trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie swoją karę.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.