Przegrała walkę z chorobą. Kamila Ślązak miała zaledwie 21 lat

Miała w sobie niezwykłą siłę, optymizm i olbrzymią wolę życia. Niestety, przegrała nierówną walkę z bardzo rzadką chorobą szpiku kostnego, która atakowała kolejne narządy.

 

Jej problemy ze zdrowiem zaczęły się w 2009 roku, trzy lata później zdiagnozowano u niej nocną napadową hemoglobinurią (PNH). Jest to rzadkie zaburzenie polegające na zbyt szybkim rozpadzie krwinek czerwonych. W Polsce cierpi na nią blisko 20 osób.

 

Kamila miała doczekać przeszczepu szpiku, który uratuje jej życie. – Wczoraj jeszcze czuła się dobrze… Niestety, prawdopodobnie zator spowodował nagłe zatrzymanie akcji serca – czytamy na stronie siepomaga.pl.

 

Kamila przegrała nierówną walkę z podstępną chorobą w czwartkową noc – 24 sierpnia. Miała zaledwie 21 lat. Na portalu siepomaga.pl udało się zebrać ponad 972 tys. zł.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeśli fundacji udało się zebrac taka sume, moze warto pomoc jednez tych 20tu osob, w Polsce ktore tez chorują na tą chorobę.
    Wierzę, że Kamila by to poparła….moze jest szansa dla innej osoby.
    Rodzinie bardzo współczuję straty