Przegrała walkę z chorobą. Kamila Ślązak miała zaledwie 21 lat

Miała w sobie niezwykłą siłę, optymizm i olbrzymią wolę życia. Niestety, przegrała nierówną walkę z bardzo rzadką chorobą szpiku kostnego, która atakowała kolejne narządy.

 

Jej problemy ze zdrowiem zaczęły się w 2009 roku, trzy lata później zdiagnozowano u niej nocną napadową hemoglobinurią (PNH). Jest to rzadkie zaburzenie polegające na zbyt szybkim rozpadzie krwinek czerwonych. W Polsce cierpi na nią blisko 20 osób.

 

Kamila miała doczekać przeszczepu szpiku, który uratuje jej życie. – Wczoraj jeszcze czuła się dobrze… Niestety, prawdopodobnie zator spowodował nagłe zatrzymanie akcji serca – czytamy na stronie siepomaga.pl.

 

Kamila przegrała nierówną walkę z podstępną chorobą w czwartkową noc – 24 sierpnia. Miała zaledwie 21 lat. Na portalu siepomaga.pl udało się zebrać ponad 972 tys. zł.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeśli fundacji udało się zebrac taka sume, moze warto pomoc jednez tych 20tu osob, w Polsce ktore tez chorują na tą chorobę.
    Wierzę, że Kamila by to poparła….moze jest szansa dla innej osoby.
    Rodzinie bardzo współczuję straty