Przechodziła przez przejście, potrąciła ją toyota. Utrudnienia w centrum Lublina

IMAG3418 e1475054278118
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Całkowicie zablokowana jest ul. Zesłańców Sybiru po potrąceniu pieszej na przejściu dla pieszych. Komunikacja miejska została skierowana na objazdy.

Do zdarzenia doszło w środę o godz. 7.32 na ul. Zesłańców Sybiru przy budynku Centrum Kultury w Lublinie. Doszło tam do potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych przez kierującego toyotą yaris. W wyniku potrącenia kobieta trafiła do szpitala, a policjanci zablokowali ulicę w obydwu kierunkach.

W wyniku zamknięcia dla ruchu ulicy, autobusy komunikacji miejskiej są kierowane na objazdy:

+ linie nr 3, 7, 13, 55: … – Al. Racławickie – Lipowa – Okopowa – Narutowicza – …; z powrotem bez zmian

+ linia nr 74: … – Al. Racławickie – Lipowa – Okopowa – Narutowicza (przystanek końcowy Mościckiego 02); z powrotem: Okopowa (przystanek początkowy Okopowa 02) – Lipowa – Al. Racławickie – …

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.