Przechodził przez nieoświetlony odcinek jezdni bez odblasków. Został potrącony przez BMW, nie żyje

Śmiertelne potrącenie na ul. Krężnickiej
Śmiertelne potrącenie na ul. Krężnickiej | fot. KMP Lublin

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek na ul. Krężnickiej w Lublinie. Kierujący BMW potrącił pieszego, który nie mając odblasków, przechodził przez jezdnię, w miejscu nieoświetlonym.

Potrącenie na ul. Krężnickiej

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (9.01) około godz. 18 na ul. Krężnickiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 66-latek jadąc samochodem marki BMW od miejscowości Krężnica Jara w kierunku ul. Janowskiej, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, w terenie niezabudowanym, potrącił pieszego, który według relacji kierowcy znajdował się na środku jezdni i próbował przejść z prawej strony na lewą. Do potrącenia doszło na wysokości pętli autobusowej.

Potrącony 33-latek z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety mimo starań lekarzy nie udało się uratować życia mężczyzny i zmarł w szpitalu. Policjanci ustalili, że pieszy nie miał przy sobie elementów odblaskowych. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze i noszenie elementów odblaskowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.