Przebudowa ul. Sławinkowskiej. Rozpoczyna się budowa kanalizacji deszczowej

Przebudowa ul. Sławinkowskiej. Rozpoczyna się budowa kanalizacji deszczowej - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
Ulica Sławinkowska w Lublinie | Google Street View

Rusza przebudowa ul. Sławinkowskiej. Pierwszym etapem prac na tej ulicy będzie budowa kanalizacji deszczowej. Utrudnienia potrwają od 4 do 14 lipca.

Od 4 lipca lipca rozpoczyna się budowa kanalizacji deszczowej na ul. Sławinkowskiej. Tym samym jej fragment na odcinku od ronda im. Reagana do wysokości skrzyżowania z ul. Lisa zostanie zamknięta dla ruchu. Utrudnienia potrwają od 4 do 14 lipca.

Kolejne utrudnienia na ul. Sławinkowskiej wystąpią w momencie układania nowej nawierzchni drogi. Cała przebudowa powinna zakończyć się przed rozpoczęciem roku szkolnego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.