Przebudowa sieci ciepłowniczej. Zamkną na 14 dni część ulic w Lublinie. Info dla kierowców. Wyłączona zostanie sygnalizacja

roboty prace drogowe znak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. informuje, że w związku z przebudową sieci ciepłowniczej DN 400 w rejonie ulicy Zana, w dniach od 17 do 31 sierpnia br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie ronda im. Nauczycieli Tajnego Nauczania przy CH Leclerc.

Prace budowlane podzielono na dwa etapy

LPEC informuje o czasowych utrudnieniach dla kierowców w rejonie ronda im. Nauczycieli Tajnego Nauczania prz CH Leclerc.Utrudnienia w ruchu będą polegały na zamknięciu ul. Bohaterów Monte Cassino przy rondzie Nauczycieli Tajnego Nauczania i będą podzielone na dwa etapy:

  • 1 etap – 17-24 sierpnia br.: zamknięcie wylotu z ronda (od strony ul. Leonarda) – zajęcie 15 m trawnika oraz 30 m jezdni
  • 2 etap – 25-31 sierpnia br.: zamknięcie wlotu na rondo (od strony CH Leclec) – zajęcie 12 m trawnika, 30 m jezdni oraz 8 m chodnika.

Czytaj także:

ul. Tomasza Zana
ul. Tomasza Zana | Fot. Google Maps

Obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu — kierowcy na objazdy

Zmiany organizacyjne komunikacji i objazdy w etapie pierwszym poprowadzone zostaną ulicami Bohaterów Monte Cassino, Alei Kraśnickiej oraz Tomasza Zana. Ruch pieszych będzie poprowadzony drugą stroną jezdni.

Zobacz nadchodzące wydarzenia w weekend. Dożynki i inne imprezy

W etapie drugim objazd poprowadzono również ulicami: Bohaterów Monte Cassino, Alei Kraśnickiej oraz Tomasza Zana. Dla poprawy bezpieczeństwa pieszych poszerzony zostanie chodnik.

sygnalizator nie działa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wysyp grzybów w województwie. Pełne wiaderka i sprawdzone miejscówki

Sygnalizacja świetlna w tym miejscu zostanie wyłączona

Na czas prowadzonych prac w obydwu etapach wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna. Uczestnicy ruchu drogowego będą poruszać się po rondzie na zasadach ronda bez sygnalizacji świetlnej.

Czy remonty w mieście dają wam się we znaki? Tracicie trochę czasu na dojazdach? Dajcie znać w komentarzu, jak to u was wygląda anonimowo.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.