Przebudowa Al. Racławickich. Od poniedziałku (21.06) zmiana organizacji ruchu

Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie
Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie | fot. Miasto Lublin

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie wchodzi w kolejny etap. Od poniedziałku (21.06) drogowcy zamkną odcinek jezdni w rejonie szpitala wojskowego.

Zmiana w organizacji ruchu

Od poniedziałku (21 czerwca) nastąpi zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich. Na czas regulacji studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej drogowcy zamkną odcinek Al. Racławickich od ul. Legionowej do ul. Sowińskiego, po stronie Szpitala Wojskowego.

„Kierowcy będą korzystać z jezdni po stronie południowej. Prace w tym zakresie potrwają około dwóch tygodni. Następnie na wyłączonym z ruchu odcinku układana będzie warstwa ścieralna” – informuje Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.