Przebierał się w kobiece ubrania i śledził mieszkankę Lublina. Policjanci zatrzymali przebierańca

Przebierał się w kobiece ubrania i śledził mieszkankę Lublina
Przebierał się w kobiece ubrania i śledził mieszkankę Lublina | fot. KMP Lublin

Mężczyzna z daleka łudząco przypominał kobietę, jednak w rzeczywistości był to zwykły przebieraniec. Przebrany w damskie ubrania śledził od kilku dni jedną z mieszkanek Lublina. Kiedy ta się zorientowała, powiadomiła o wszystkim policję.

W przebraniu kobiety śledził mieszkankę Lublina

Policjanci z Lublina pod koniec września otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek naszego miasta. Z relacji zgłaszającej 38-latki wynikało, że od kilku dni jest śledzona przez mężczyznę przebranego za kobietę. Ubrany był w bluzę, spódnicę, rajstopy oraz damskie buty na obcasie. Na twarzy miał okulary, a w ręku zieloną reklamówkę.

38-latka oświadczyła, że do tych zdarzeń dochodzi wcześnie rano, gdy idzie do pracy. Mężczyzna czekał na kobietę pod blokiem, lecz jej nie zaczepia. Kobieta po kilku dniach poczuła się zagrożona, o czym poinformowała policję. Sprawą od razu zajęli się kryminalni z 7. komisariatu. W działania włączyła się również dzielnicowa z rejonu, gdzie dochodziło do tych incydentów.

Policjantka wspólnie z kolegami z rewiru dzielnicowych przez ostatnie dni codziennie od godz. 4.30 obserwowali okolicę wąwozu w oczekiwaniu na ponowne pojawienie się sprawcy. We wtorek (4.10) został namierzony. Mężczyzna czekał na 38-latkę. Był kompletnie zaskoczony zatrzymaniem. W reklamówce miał damskie buty na obcasie. Podczas przeszukania w miejscu jego zamieszkania policjanci odnaleźli inne elementy damskiej garderoby.

Wczoraj 49-letni mieszkaniec Lublina został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Decyzją śledczych trafił pod dozór policji. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Za uporczywe nękanie grozi mu do 8 lat więzienia.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przeraża mnie to bardzo. Wracam z pracy z Galerii ok 22 strach ogromny przed takim wariatem

  2. A dlaczego go zatrzymano? Parafilia jak kazda inna. Może chodzić za rece para mężczyzn ale jak ktoś ubierze damskie rzeczy to go zamykają. Coś tu jest nie tak.