Prowadzisz biznes w branży IT? Poznaj trendy i perspektywy rozwoju na spotkaniu biznesowym w Lublinie już 19.04.2023

roadshow it 2023
Roadshow IT 2023 | materiały organizatora

Już 19 kwietnia lubelscy przedsiębiorcy z branży IT wezmą udział w spotkaniu biznesowym organizowanym przez jednego z wiodących krajowych dystrybutorów IT – Ingram Micro. Wydarzenie jest częścią trwającego kilka tygodni Roadshow IT 2023 i stanowi dla firm okazję na poznanie nowych możliwości rozwinięcia prowadzonej działalności.

Roadshow IT 2023: Lublin

Organizacje oferujące swoje usługi w sektorze IT muszą być blisko nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, by skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów. Posiadanie wsparcia profesjonalnego partnera zapewnia w tym aspekcie zauważalną przewagę konkurencyjną, z której w tym momencie korzystają już tysiące firm w całym kraju. Roadshow IT 2023 ma na celu przybliżenie dostępnych możliwości przedsiębiorcom, którym zależy na dalszym rozwoju.

Zaplanowane na 19 kwietnia 2023 r. spotkanie przeznaczone jest dla sklepów prowadzących sprzedaż sprzętu IT, serwisów komputerowych, firm zajmujących się wdrażaniem i serwisem sieci komputerowych czy też przedsiębiorstw, które operują w obszarach cyberbezpieczeństwa i chmury obliczeniowej. W trakcie wydarzenia organizatorzy opowiedzą o oszczędnościach i benefitach wynikających z bliskiej współpracy z dystrybutorem IT Ingram Micro, a także pokażą, jak codzienne wsparcie inżynierów pomaga przedsiębiorcom przygotowywać oferty, wygrywać przetargi i skutecznie wdrażać rozwiązania u swoich klientów.

Uczestnicy będą mogli porozmawiać o biznesie i potencjalnej współpracy w swobodnej atmosferze, przy kawie i lunchu, z przedstawicielami Ingram Micro oraz największych producentów z sektora IT, w tym Cisco, Dell, Fujitsu i Lenovo. Chętni zyskają szansę na poznanie funkcjonalności systemu sprzedaży online, który pozwala zaoszczędzić czas na zamówienia i korzystać z elastycznych warunków handlowych oraz kredytów kupieckich dla partnerów. Nie zabraknie również quizów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizatorem spotkania jest Ingram Micro – dostawca produktów IT, który oferuje 200 000 produktów od 150 producentów. Dysponujący magazynem o powierzchni 80 000 m2 w Polsce oraz magazynem centralnym w Monachium, wspiera lokalne firmy poprzez sprawną logistykę i realizację zamówień w ciągu 24h. Partnerzy mogą również korzystać z eksperckiej wiedzy zespołu 100 certyfikowanych inżynierów wsparcia sprzedaży, którzy pomagają realizować projekty dla rozmaitych branż.

Roadshow IT 2023 w Lublinie rozpocznie się o godzinie 9:00 19.04.2023 r. Szczegółowe informacje o lokalizacji i agendzie zarejestrowani przedsiębiorcy otrzymują drogą mailową.

Dowiedz się więcej o Roadshow IT 2023 i zobacz, dlaczego warto przyjść na spotkanie biznesowe: https://poznajingram.pl/

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.