Protest ukraińskich kierowców na drodze krajowej nr 12. Blokują przejścia dla pieszych przed granicą

Protest ukraińskich kierowców na drodze krajowej nr 12
Protest ukraińskich kierowców na drodze krajowej nr 12 | fot. nadesłane

Utrudniony jest przejazd drogą krajową nr 12 przed przejściem granicznym z Ukrainą w Dorohusku. Ukraińscy kierowcy wyszli na przejścia dla pieszych, blokując płynny przejazd. Na miejscu jest już policja.

Protest kierowców przed przejściem dla pieszych w Dorohusku

O proteście ukraińskich kierowców na drodze krajowej nr 12 zostaliśmy powiadomieni przez jednego z czytelników. Według jego relacji ukraińscy kierowcy mają blokować wszystkie przejścia dla pieszych od Brzeźna do przejścia granicznego z Ukrainą w Dorohusku.

„Puszczają jeden samochód co 5 minut. Obecnie na jednym przejściu widziałem policję, że blokowała protestujących Ukraińców” – mówi jeden z naszych czytelników i przesyła nagranie przedstawiające jedną z blokad na DK12.

Informacje o utrudnieniach na drodze krajowej przed przejściem granicznym w Dorohusku potwierdza Angelika Głąb-Kunysz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, jednak nie podaje jeszcze szczegółów. Po otrzymaniu informacji materiał zostanie zaktualizowany.

Nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.