Alarm24: Proponował dzieciom pieniądze za przejażdżkę. Zaczepiał ich pod szkołą

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Na naszą skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy niepokojącą wiadomość od Czytelniczki. Mężczyzna miał proponować dzieciom pieniądze za wspólną przejażdżkę samochodem.

 

Nieznany mężczyzna w czarnym samochodzie marki audi zaczepiał dzieci w Krężnicy Jarej. Proponował im pieniądze w zamian za wspólną przejażdżkę jego samochodem.

 

– Ostrzeżenie dla rodziców dzieci z okolic Krężnicy Jarej. W dniu dzisiejszym na terenie Krężnicy kierowca czarnego audi zaczepiał dzieci proponując 1000 zł za przejażdżkę. Uważajcie na dzieci. Sprawa została zgłoszona na Policję – alarmuje Czytelniczka.

 

Znasz podobne sytuacje? Powiadom nas! Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem alarm24@spottedlublin.pl.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Proponował dzieciom, a zaczepiał ich? Chyba się komuś zaimki pomieszały… Zgłoszona na PolicjE? Dzieci nie skorzystały W propozycji? Dlaczego nikt tego nie sprawdza i nie poprawia przed publikacją? Ja wiem, że to wiadomość od Czytelniczki, ale chyba można to nieco zredagować, zamiast bezmyślnie wklejać? Ostatnimi czasy we wszystkich serwisach informacyjnych pełno byków. Brak szacunku do czytelnika.