Promocja na piwo Lidl 19.06. Wszystkie piwa w butelce 4+4 za darmo

Promocja na piwo butelkowe w Lidlu
Promocja na piwo butelkowe w Lidlu | fot. Dominik Wąsik

W sobotę, 19 czerwca użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z promocji „Wszystkie piwa w butelce 4+4 za darmo”. Kupon będzie można wykorzystać tylko raz.

Lidl: piwo za darmo 19 czerwca 2021. Promocja na mecz z Hiszpanią

Sieć Lidl z okazji drugiego meczu reprezentacji Polski w piłkę nożną podczas Euro 2020 przygotowała specjalną promocję dla kibiców i wszystkich klientów. Promocja na mecz Polska – Hiszpania polega na tym, że kupując 4 wybrane piwa butelkowe, kolejne 4 piwa otrzymamy całkowicie za darmo!

„Tylko w sobotę, 19 czerwca, użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z kultowej promocji „4 piwa + 4 gratis”. Specjalną akcją objęty zostanie bardzo szeroki i atrakcyjny asortyment produktów, tj. wszystkie piwa w butelce, w tym uwielbiane klasyczne piwa od znanych i cenionych producentów, szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych” – czytamy w komunikacie sieci Lidl.

Kupon w aplikacji Lidl Plus na piwo 4+4 obowiązuje tylko 19.06.2021 lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich stacjonarnych sklepach sieci Lidl w całej Polsce. Kupon na darmowe piwa można wykorzystać tylko raz. W celu otrzymania rabatu należy kupić 8 piw. Klient otrzymuje rabat w wysokości -50% na każdą z 8 sztuk, w przypadku jednorazowego zakupu większej ilości sztuk, rabat nalicza się na 8 najtańszych z nich. Piwa można mieszać.

Aby otrzymać rabat na piwa:

  1. Aktywuj kupon w aplikacji Lidl Plus
  2. Wybierz produkty objęte promocją (wszystkie piwa butelkowe)
  3. Zeskanuj cyfrową kartę Lidl Plus przy kasie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.