Promocja na paliwo na stacjach Orlen do końca wakacji. Jakie zasady? Obowiązuje miesięczny limit

Ceny paliw na stacji Orlen
Ceny paliw na stacji Orlen | fot. Dominik Wąsik

PKN Orlen od poniedziałku do końca wakacji wprowadza rabat w wysokości 30 groszy za litr benzyny i oleju napędowego dla właścicieli aplikacji lojalnościowej Orlenu VITAY – poinformował w piątek prezes koncernu Daniel Obajtek.

Rabat na paliwo Orlen

„Od poniedziałku do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją Orlen VITAY uzyskają rabat -30 gr/l na benzynę i ON. Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie” – poinformował w piątek prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Promocja na paliwo na stacjach Orlen rozpocznie się 1 lipca, ale klienci ORLEN VITAY używający aplikacji będą mogli korzystać z rabatów już od 27 czerwca. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje, a więc przez dwa miesiące.

Zasady promocji na paliwo Orlen

Z promocji na paliwa na stacjach Orlen mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego VITAY, którzy przy płatności za paliwo zeskanują kod z aplikacji Orlen VITAY lub tradycyjnej plastikowej karty VITAY.

Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to nabyć do 150 litrów paliwa miesięcznie z rabatem.

Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze.

Zobacz także: Orlen VITAY. Jak zarejestrować się do programu VITAY w aplikacji? Karta VITAY w telefonie — PORADNIK

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.