Orlen VITAY. Jak zarejestrować się do programu VITAY w aplikacji? Karta VITAY w telefonie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PKN Orlen

Orlen VITAY to jedna z najpopularniejszych kart lojalnościowych w Polsce. Posiadacze karty VITAY lub aplikacji Orlen VITAY mogą zbierać punkty za zakupy wybranych produktów na stacjach Orlen. Punkty VITAY można wymieniać na nagrody rzeczowe i kupony rabatowe.

Aplikacja Orlen VITAY

Aplikacja Orlen VITAY umożliwia jej posiadaczom na łatwe zarządzanie swoim kontem w programie lojalnościowym VITAY. W aplikacji mogą sprawdzić ilość zebranych punktów VITAY, skorzystać z wirtualnej karty Orlen VITAY w telefonie, a także dokonać płatności za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze – Orlen PAY.

Posiadacze aplikacji Orlen VITAY mogą również zbierać ekstra punkty i rabaty dzięki dedykowanym kuponom promocyjnym dostępnym wyłącznie dla posiadaczy aplikacji VITAY. Punkty VITAY są przyznawane za zakup paliwa, płynu, produktów z oferty Orlen Stop.Cafe, a także za korzystanie z myjni PKN Orlen.

Od 27 czerwca posiadacze aplikacji Orlen VITAY będą mogli skorzystać z przygotowanej przez PKN Orlen promocji na paliwo. Każdy kierowca tankujący paliwo na stacjach Orlen i posiadający aplikację lub kartę VITAY otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa. Szczegóły promocji: Promocja na paliwo na stacjach Orlen do końca wakacji. Jakie zasady? Obowiązuje miesięczny limit

Rejestracja i logowanie aplikacja Orlen VITAY

Aplikację Orlen VITAY można pobrać na telefony z systemem Android (Sklep Play) i iOS (App Store). Aby móc korzystać z aplikacji VITAY, trzeba najpierw zarejestruj się na stronie vitay.pl, a następnie założyć konto w aplikacji.

Rejestracja w programie VITAY – aplikacja

1. Kliknij Zarejestruj się.

2. Wybierz opcję dołączenia do programu VITAY z wirtualną kartą.

3. Uzupełnił formularz z danymi.

4. Potwierdź rejestrację w programie VITAY klikając w link, który przyszedł na maila.

5. Zaloguj się do aplikacji Orlen VITAY przy pomocy danych, które podałeś przy rejestracji.

6. Korzystaj ze wszystkich możliwości aplikacji VITAY.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Już pół roku temu chciałem wejść na konto aby sprawdzić punkty i zarejestrować zmianę karty. Hasło nieprawidłowe odzyskanie hasła z wysłaniem maila nie możliwe tak jak pisał kokomo

  2. Czyli jak zwykle to pic kolejny Obajtka. Przy cenie paliwa 8.05 na Orlenie po rabacie 30 gr. to wychodzi 7,75 zł.
    A na sąsiedniej stacji 1 litr paliwa kosztuje 7.76. To po co tym krętom nabijać kabzę

  3. Próbowałem zarejestrować się przez telefon w programie Vitay. Wypełniłem wszystkie rubryki i w ostatniej miało przyjść potwierdzenie na email, ale niestety nic nie doszło. Ponownie próbowałem się zarejestrować, ale mój adres @ jest już w bazie i koniec…
    Próba połączenia z konsultantem jest nie możliwa.