Prognoza pogody na dziś – 12 lutego. Ponuro, wietrznie i deszcz ze śniegiem

deszcz śnieg pogoda
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Prognoza pogody na dziś – wtorek 12 lutego. Synoptycy przewidują, że czeka nas pochmurny i wietrzny dzień. Dodatkowo prognozuje się opady deszczu ze śniegiem.

Dzisiaj w województwie lubelskim nie zobaczymy słońca. Meteorolodzy przewidują duże i umiarkowane zachmurzenie, które przyniesie opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura w dzień wyniesie maksymalnie 2 st. C. Synoptycy przewidują także silny wiatr, który w porywach może wiać z prędkością nawet 50 km na godzinę.

Ostrzeżenie dla województwa lubelskiego

„Prognozuje się spadek temperatury powietrza w nocy poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, przy gruncie od -5°C do -3°C” – prognozuje Anna Woźniak z IMGW.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.