Producent wycofuje kółeczka śniadaniowe dla niemowląt. Powód? Drut w opakowaniu

Producent żywności dla niemowląt HiPP wycofuje partię kółeczek śniadaniowych, przeznaczonych dla dzieci. Powód? W jednym z opakowań znaleziono fragment metalowego drutu.

Decyzja o wycofaniu całości partii jest spowodowana znalezieniem fragmentu metalowego drutu w opakowaniu produktu płatków śniadaniowych dla dzieci.

„Aby wykluczyć jakiekolwiek ryzyko dla Konsumentów, firma HiPP apeluje, aby nie używać produktów z datą minimalnej trwałości od 05.01.2017 do 19.04.2017! Data minimalnej trwałości znajduje się na górnej części opakowania. Jednocześnie informujemy, że wycofanie z rynku nie dotyczy innych produktów HiPP” – podkreślono w komunikacie.

Producent poinformował, że produkt objęty wycofaniem może zostać zwrócony do sklepu. Koszty związane ze zwrotem zostaną zrekompensowane.

(fot. mat. prasowe)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.