Producent piwa ostrzega przed jego spożywaniem. Mogą w nim być kawałki szkła

picie piwa piwo butelka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wadliwej partii piwa Miłosław Niefiltrowane 0,5L, w której mogą znajdować się fragmenty szkła. Chodzi o partię z terminem przydatności: 28-11-2020.

Browar Fortuna wycofuje jedną partię piwa z terminem przydatności 28-11-2020 ze względu na stwierdzenie ciała obcego – fragmentu szkła. Obecnie producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię, wyjaśniając także przyczynę zdarzenia.

„W związku ze stwierdzeniem ciała obcego – fragmentu szkła w produkcie: piwo Miłosław Niefiltrowane 0,5L, oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęliśmy decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru, z której pochodzi butelka. Informujemy także, że stwierdzenie ciała obcego w butelce nie jest powiązane ze szkodą wywołaną na żadnym z naszych Konsumentów. Prosimy wszystkich, którzy zakupili powyższe piwo o jego nie spożywanie i zwrócenie do sklepu w którym zostało zakupione” – czytamy w oświadczeniu firmy Browar Fortuna, właściciela marki piwa Miłosław.

miłosław niefiltrowane
Piwo Miłosław Niefiltrowane trafiło do sprzedaży z kawałkami szkła

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.