Próbował ukraść kobiecie telefon o wartości 60 zł. 89-latka sama się obroniła

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który zaatakował 89-letnią kobietę. Chciał jej zabrać telefon komórkowy o wartości 60 zł. Pokrzywdzona sama obroniła się przed napastnikiem.

We wtorek dyżurny komendy w Chełmie otrzymał zgłoszenie o usiłowaniu rozboju, do którego doszło na terenie gminy Ruda Huta. Z relacji pokrzywdzonej 89-latki wynikało, że została zaczepiona przez znanego jej mężczyznę, który zaatakował ją i chciał zabrać telefon komórkowy o wartości 60 złotych. Pokrzywdzona obroniła się przed nim i o zdarzeniu tym powiadomiła stróżów prawa.

Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 52-letni mieszkaniec gminy Ruda Huta. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie będą z jego udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.

Mężczyzna próbował 89-latce ukraść telefon komórkowy | fot. KMP Chełm


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.