Próbował przekroczyć granicę skradzioną Teslą. Obywatel Ukrainy zatrzymany

12 152727
Obywatel Ukrainy próbował przekroczyć granicę skradzioną Teslą | fot. NOSG

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 41-letniego obywatela Ukrainy, który chciał przekroczyć granicę Teslą. Jak się okazało, auto było kradzione.

Do zdarzenia doszło we wtorek na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski. Funkcjonariusze NOSG przerwali podróż 41-letniemu obywatelowi Ukrainy.

Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki Tesla o szacunkowej wartości 350 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili iż pojazd został skradziony na terenie Norwegii.

„Kierowcę pojazdu przesłuchano w charakterze świadka zaś pojazd został zabezpieczony” – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.