Prezydent Andrzej Duda dziś w woj. lubelskim. Spotka się z mieszkańcami regionu

andrzej duda 2
Prezydent RP Andrzej Duda

Wybory prezydenckie 2020. Prezydent Andrzej Duda będzie dziś gościł w województwie lubelskim. Sprawdź, gdzie i o której godzinie będzie głowa państwa.

Dzisiejsza wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w województwie lubelskim rozpocznie się o godz. 9.00 od spotkanie z leśnikami przy wejściu na ścieżkę dydaktyczną Czahary, gdzie zostanie podpisany plan ochrony dla Poleskiego Parku Narodowego. Urzędujący prezydent będzie asystował przy wypuszczeniu młodych żółwi do zbiorników wodnych na terenie parku.

Następnie o godz. 11.30 prezydent przyjedzie do Białej Podlaskiej, gdzie spotka się z mieszkańcami miasta na placu Wolności. Mieszkańcy będą mieli okazję porozmawiać z głową państwa. Wizytę w woj. lubelskim prezydent Andrzej Duda zakończy spotkaniem z mieszkańcami Łukowa w Parku Miejskim o godz. 13.45.

Natomiast w najbliższy piątek, 10 lipca ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda najprawdopodobniej przyjedzie do Zamościa, gdzie spotka się z mieszkańcami i wygłosi ostatnie, przed rozpoczynającą się ciszą wyborczą, przemówienie.

Przypomnijmy, że druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca. Zmierzą się w niej urzędujący prezydent Andrzej Duda i kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.