Premia świąteczna w Biedronce na Boże Narodzenie 2023. Każdy z pracowników dostanie po 1000 zł na zakupy

Zakupy w kasie samoobsługowej w Biedronce
Zakupy w kasie samoobsługowej w Biedronce | materiały prasowe

Biedronka zapowiedziała, że z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pracownicy sieci otrzymają premie świąteczne w wysokości do 1000 złotych w formie voucherów. Środki będą do wykorzystania w sklepach należących do sieci.

Premia świąteczna w Biedronce na Boże Narodzenie 2023

Biuro prasowe sieci Biedronka poinformowało w komunikacie, że premie świąteczne otrzyma prawie 70 tys. pracowników na stanowiskach niemenedżerskich w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach. Vouchery otrzymają również załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym m.in. pracownicy agencji ochrony.

Rabaty mają być dostępne dla pracowników od środy, 6 grudnia. Biedronka przeznaczyła na ten cel około 70 mln zł. Vouchery będą mogły być wykorzystane do końca stycznia 2024 roku. Nie wyjaśniono, od czego zależy wysokość rabatów przyznawanych poszczególnym pracownikom.

Zobacz także: Sodexo: karta, bon i kupon. Gdzie można płacić? Lista sklepów 2023

Paczki świąteczne dla pracowników Biedronka

Sieć Biedronka przekazała, że wcześniej pracownicy otrzymali paczki świąteczne dla siebie i swoich dzieci, które stanowią tradycyjny element pakietu świątecznego oferowanego przez Biedronkę. Firma przygotowuje 4 rodzaje paczek dla dzieci w zależności od wieku (0-2 lata, 3-6 lat, 7-10 lat, 11-18 lat). W tym roku paczki otrzymało ponad 81 tys. pracowników i 80 tys. ich dzieci.

Pracownicy w swoich paczkach znaleźli zestaw garnków, kuchenny zestaw tekstylny oraz słodycze. Najmłodsi (0-2 lata) otrzymali stół z klockami, samochód sorter kształtów, kreatywną układankę magnetyczną, książkę z serii „Jadzia Pętelka” oraz pomagającą maluchom odkrywać bogactwo uczuć grę memo „Poznaję emocje”.

W paczce dla nieco starszych dzieci (3-6 lat) znalazł się interaktywny długopis, gra planszowa „Bandit Project”, ciastolina, zestaw klocków, zdrapywanka, stempelki i zmywalne tatuaże. Kolejna grupa wiekowa (7-10) w swojej paczce znalazła grę zręcznościową „Łowienie rybek”, puzzle świecące w ciemności, grę karcianą „Spór o bór”, zdrapywankę i zestaw zagadek logicznych dla gotowych na wyzwania młodych umysłów.

Dla nastolatków (11-18 lat) Biedronka przygotowała puzzle świecące w ciemności, grę strategiczną Sequence, grę Gangster City, rzutki i planszówkę Wirus, jedną najlepiej ocenianych gier karcianych ostatnich miesięcy.

Oprócz paczek, w ramach pakietu świątecznego, pracownicy otrzymali zasilenie finansowe w postaci e-kodów pracowniczych, którymi mogą zapłacić za zakupy w Biedronce lub Hebe. Kwoty zasileń poszczególnych e-kodów różnią się w zależności od progu dochodowego i wynoszą od 490 zł do 610 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.