Prawie 1000 zł mandatu i 23 punkty karne w minutę. 26-letni pirat drogowy ukarany

26-letni pirat drogowy zatrzymany przez policję w m. Leokadiów
26-letni pirat drogowy zatrzymany przez policję w m. Leokadiów | fot. KPP Puławy

Najpierw wyprzedził ciężarówkę z prawej strony, a następnie kolejny pojazd, przejeżdżając po przejściu dla pieszych i podwójnej ciągłej. 26-letni pirat drogowy został ukarany.

Wysoki mandat i 23 punkty karne

W niedzielę policjanci puławskiej drogówki zatrzymali kierowcę audi, który jadąc z Puław do Radomia, w miejscowości Leokadiów popełnił szereg wykroczeń drogowych. Niebezpieczną jazdę 26-latka utrwalił policyjny videorejestrator.

Najpierw kierowca wyprzedził ciężarówkę, korzystając z pasa włączania się do ruchu znajdującego się po prawej stronie, a następnie wyprzedził kolejny pojazd, wjeżdżając na przejście dla pieszych i przekraczając podwójną linię ciągłą.

Mężczyzna gwałtownie przyspieszył do 124 km/h na obszarze, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h. Niebezpieczną jazdę 26-latka przerwali policjanci, zatrzymując go do kontroli. Mężczyzna został ukarany prawie 1000 zł mandatem, a jego konto wzbogaciło się o 23 punkty karne.

Jak oświadczył policjantom, przyjechał do Puław, żeby skorzystać z restauracyjnej oferty dla kierowców.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.