Pracownicy sieci Lidl i Kaufland otrzymają premię w bonach na zakupy

IMG 20190905 192309
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Grudzień to okres zwiększonych wydatków związanych z zakupem prezentów i przygotowaniem świątecznych posiłków. Dlatego pracownicy sieci Lidl i Kaufland otrzymają premię świąteczną w postaci bonu na zakupy o wartości nawet 700 złotych.

Bony świąteczne dla pracowników w formie kart przedpłaconych są tradycją w Kauflandzie oraz Lidlu. W tym roku obie zrzeszone w Grupie Schwarz sieci postanowiły zwiększyć ich wartość, w związku z czym w ręce ponad 39 tys. pracowników trafią bony w kwocie do 700 zł.

Jak czytamy w komunikacie, decyzja obu sieci ma związek z trwającą pandemią i jest wyrazem wdzięczności za pracę w tym trudnym czasie.

To nie pierwszy raz, kiedy Kaufland i Lidl nagradzają pracowników dodatkową premią. W marcu tego roku pracownicy sklepów oraz centrów logistycznych otrzymali dodatek do wynagrodzenia za frekwencję w pracy. Łączna wartość świątecznych bonów w Kauflandzie i Lidlu w tym roku wyniesie ponad 23 mln zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.