Praca Wizz Air. Przewoźnik w Lublinie będzie rekrutował stewardessy i stewardów

Praca Wizz Air. Przewoźnik w Lublinie będzie rekrutował stewardessy i stewardów
Materiały prasowe Wizz Air

Praca Wizz Air. Pod koniec stycznia w Lublinie odbędzie się rekrutacja dla osób zainteresowanych pracą w liniach lotniczych WizzAir. Jakie warunki musicie spełnić, aby zostać stewardessą lub stewardem?

Wizz Air będzie rekrutował w Lublinie na stanowisko stewardessy oraz stewarda

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił rekrutację kandydatek i kandydatów na stanowisko stewardessy oraz stewarda. Dla wielu to praca marzeń – ciągłe podróże, nieustające wyzwania i dużo adrenaliny.

Otwarte spotkania rekrutacyjne odbędą się w kilku polskich miastach. W Lublinie zaplanowano je na 30 stycznia (30.01.2020r.) o godz. 9.00. Rekrutacja odbędzie się w hotelu Mercure Lublin Centrum przy Al. Racławickich. Co powinieneś zabrać ze sobą na spotkanie rekrutacyjne? Aktualne CV w języku angielskim i zdjęcie identyfikacyjne.

Praca w WizzAir – wymagania

Jakie są wymagania dla kandydatów na stewardów i stewardessy Wizz Air? Przede wszystkim musi mieć ukończone 18 lat. Stewardessa powinna mieć minimum 165 cm wzrostu, a steward 175 cm. Zasięg ramion powinien wynosić 210 cm (stojąc na palcach). Wymagane jest minimum średnie wykształcenie oraz biegła znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka europejskiego (rumuńskiego, bułgarskiego, polskiego, węgierskiego, litewskiego, łotewskiego, słowackiego, czeskiego, macedońskiego, serbskiego, ukraińskiego, gruzińskiego lub bośniackiego). Kandydat, który będzie brany pod uwagę powinien umieć pływać oraz pracować w grupach.

Jeśli marzy ci się praca stewardessy/ stewarda musisz koniecznie posiadać ważny dowód bez ograniczeń (minimum 6 miesięcy). Powinieneś mieszkać lub móc dojechać w ciągu 60 minut do wybranej bazy i być przygotowana do tej podróży każdego dnia, o każdej porze dnia. Tatuaże i piercing są dopuszczalne o ile nie widać ich po założeniu munduru.

Co ważne, przyszły pracownik musi być zawsze punktualny i wypoczęty. Musi też lubić pracę z ludźmi. Pamiętaj też, że jeżeli nosisz okulary lub soczewki kontaktowe z powodu wady powyżej -4 lub +4 prawdopodobnie nie zdasz obowiązkowego badania lekarskiego.

Praca w WizzAir – obowiązki i przywileje

Do twoich głównych obowiązków będzie należała praca na pokładzie samolotu tj utrzymanie doskonałej obsługi klienta, pomoc pasażerom wymagającym szczególnej uwagi, sprzedaż na pokładzie i obsługa gotówki, a także utrzymanie porządku na pokładzie.

Wynagrodzenie jest konkurencyjne, a praca w liniach lotniczych stabilna. Do tego firma oferuje przyjazne, wielokulturowe i dynamiczne środowisko pracy. Poza nieustannym rozwojem można liczyć na kompletny i bezpłatny trening załogi kabiny, a także zniżki dla rodzin i przyjaciół na bilety lotnicze.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. We Francji przeszłam badania lekarskie z wadą wzroku -4,75, brane pod uwagę są tez
    inne parametry np. choroby systemu oddechowego, krążenia…
    powodzenia lublinianie!! ?

  2. A moze ja polatam mam prawie 52lata lubie latac na wycieczki szkoda zem juz stara bo bym popracowala

  3. Czy jest jakiś ogólny mail WizzAir, na który można napisać w sprawie z rekrutacją?