Szukasz pracy w Lublinie? Ratusz uruchomił miejski portal z ofertami pracy

Zdjęcie ilustracyjne: FirmBee/pixabay

Nowa strona praca.lublin.eu ułatwi znalezienie pracy w Lublinie i wypromuje pracodawców, którzy prowadzą rekrutację.

Stworzony przez lubelski ratusz portal miejski daje łatwy dostęp do informacji o prowadzonych właśnie w Lublinie rekrutacjach, umożliwiając znalezienie lub zmianę pracy. Można w nim wyszukiwać oferty pracy zarówno wg sektorów: IT, przemysłu, usług, czy instytucji, jak również wg nazw firm.

– Portal ma być miejscem spotkania potencjalnych pracowników z pracodawcami. W przejrzysty sposób prezentujemy wszystkie oferty lubelskiego rynku pracy, dając pełny jego obraz i ułatwiając znalezienie zatrudnienia osobom go poszukującym – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Lublin ma obecnie najniższą od 20 lat stopę bezrobocia, która wynosi 6,2 %. Na wsparcie osób bezrobotnych i pracodawców trafiło ponad 33 mln zł, a miasto pozyskało ponad 13 mln na realizację projektów unijnych, dzięki temu udało się osiągnąć wysoką efektywność zatrudnieniową na poziomie niemal 80%. Wsparciem objętych zostało ponad 10 tysięcy osób bezrobotnych.

Oferty pracy znajdziecie na stronie www.praca.lublin.euWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.