Praca dla kierowców taksówek. Zostań taksówkarzem i zarabiaj

Damel Taxi Praca
fot. materiał partnera

Potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu albo po prostu chcesz pracować na własny rachunek? Zostań taksówkarzem w firmie Damel Taxi. Dołącz do nas jako przewoźnik i korzystaj z gwarancji odpowiedniej ilości zleceń.

Praca taksówkarza to szansa na dobre pieniądze i jednocześnie „lekkie zajęcie” dla każdego, kto kocha jazdę samochodem. W końcu jeżdżąc, robisz to, co lubisz.

Jak zostać taksówkarzem? Wystarczy tylko:

– mieć ważne badania lekarskie i psychotechniczne. Ich koszt to ok. 260 zł,

– posiadać własny samochód lub być etatowym  kierowcą w firmie,

– znać topografię Lublina,

Gwarancja zleceń!

Część osób decyduje się na założenie własnej firmy. Uzyskanie licencji i jazda taksówką bez przynależności korporacyjnej nie zawsze jest rentowne. Nawet jeżeli znasz miasto i posiadasz atrakcyjny samochód, a nie jesteś związany z żadną liczącą się korporacją nie masz pewności stałych zleceń. Tymczasem w Damel Taxi wiesz, że będzie Ci zagwarantowana wystarczająco duża ilość kursów.

Czytaj też: Zobacz, jak wybrać tanią taksówkę i nie dać się oszukać [PORADNIK]

W pierwszej kolejności przyjmujemy do współpracy doświadczonych kierowców z praktyką w innych korporacjach. Jesteśmy otwarci również na tych początkujących. Nowy kierowca musi się wykazać znajomością miasta, bo czasami nawigacja GPS nie rozwiązuje kwestii dotarcia do każdego miejsca. Im lepiej znasz miasto, tym lepiej sobie poradzisz.

Do dziś jeździ w firmie pan Henryk Pikuła (nr 424) taksówkarz z 28-letnim stażem. Natomiast Ryszard Kalicki (nr 434), Artur Szwajka (nr 449), Wojciech Iwanejko (nr 436) i Grzegorz Szawarski (478) pracują niewiele krócej.

DSC 0953
Damel Taxi w Lublinie | fot. nadesłane

Czytaj także: 25 lat Damel TAXI w Lublinie, czyli jak zmieniało się ćwierć wieku w taksówce

Zalety, czyli dlaczego warto zostać taksówkarzem?

Największą zaletą pracy jako taksówkarz jest fakt, że możesz pracować, kiedy chcesz – sam wybierasz dni i godziny pracy. Ta praca może być Twoją jedyną albo dodatkową, wykonywaną po godzinach jako kolejne źródło dochodu. Praca realizowana jest w takim zakresie, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Dołącz do nas i ciesz się możliwością atrakcyjnej pracy na swoich zasadach. W Damel Taxi zadbamy o to, by zapewnić Ci stałe zlecenia i nieustanną satysfakcję ze współpracy. Razem jesteśmy silniejsi i możemy więcej. Nie czekaj, ilość miejsc pracy jest ograniczona.

Szczegóły na stronie taxiwlublinie.com. Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 81 533 33 34

Damel Pobierz Aplikacje

Materiał zamówiony przez Damel Taxi

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.