Pożar sklepu przy ul. Kruczkowskiego. Straty na 100 tys. zł

Zdjęcie ilustracyjne: Shutterstock

Kilka zastępów straży pożarnej walczyło z nocnym pożarem sklepu przy ul. Kruczkowskiego w Lublinie. Straty wstępnie oszacowano na 100 tysięcy złotych.

Strażacy informację o pożarze dostali w sobotę o godz. 00.36. Ze zgłoszenia wynikało, że w sklepie Społem przy ul. Kruczkowskiego w Lublinie wybuchł pożar. Na miejsce pojechały trzy zastępy straży pożarnej.

Po dotarciu na miejsce strażaków okazało się, że palił się cały asortyment sklepu. W środku panowało bardzo duże zadymienie i wysoka temperatura, przez którą popękały okna w budynku. Po ugaszeniu pożaru strażacy oszacowali straty na 100 tys. złotych. Cały towar nie nadaje się do spożycia i musi zostać zutylizowany.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.


Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij nam na adres [email protected]WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.