Pożar samochodu w lesie pod Annopolem. Obok znaleziono zwłoki mężczyzny

68 145828
Pożar samochodu w lesie w pobliżu miejscowości Grabówka gm. Annopol | fot. KPP Kraśnik

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 75-letniego mieszkańca woj. mazowieckiego, którego zwłoki znaleźli strażacy podczas akcji gaśniczej lasu na terenie gminy Annopol.

Do zdarzenia doszło w środę przed godz. 16 na terenie gminy Annopol. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze lasu w pobliżu miejscowości Grabówka. Podczas akcji gaśniczej strażacy ujawnili płonące auto marki Toyota Yaris i leżące w pobliżu zwłoki mężczyzny.

O tym fakcie zostali powiadomieni policjanci. Na podstawie wstępnych ustaleń i zabezpieczonych materiałów śledczy ustalili, że najprawdopodobniej nieżyjący mężczyzna to właściciel pojazdu, 75-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego.

Na miejscu zostały wykonane szczegółowe oględziny pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczone ślady pozwolą na ustalenie okoliczności i przyczynę zgonu mężczyzny” – mówi Janusz Majewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.