Pożar mieszkania w kamienicy przy ul. Puchacza. Nie żyją dwie osoby

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do pożaru doszło w kamienicy przy ul. Puchacza 6 w Lublinie. W środku strażacy znaleźli ciała dwóch mężczyzn.

Strażacy zgłoszenie dostali o godz. 3.40. Ze zgłoszenia wynikało, że w kamienicy przy ul. Puchacza 6 na lubelskich Bronowicach wybuchł pożar w jednym z mieszkań. Na miejsce wysłano straż pożarną, policję pogotowie ratunkowe i energetyczne.

– Po dotarciu okazało się, że pożar jest już bardzo rozwinięty. Na klatce było duże zadymienie, ewakuowaliśmy mieszkańców – informuje kpt. mgr inż. Andrzej Szacoń, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Podczas akcji gaśniczej strażacy natrafili na ciała dwóch osób. – Byli to mężczyźni w wieku 35 i 55 lat. Niestety, nie udało się ich uratować. Mieszkanie było całkowicie wypalone, dlatego trudno jest na razie stwierdzić przyczynę pożaru – dodaje Szacoń.

Akcja gaśnicza trwała 1,5 godziny. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ile razy mam poprawiać przy ul.Puchacza ! Wielcy znawcy haha Mieszkam tam od bardzo dawna i nawet w dowodzie mam Puchacza a nie Puchaczej , nawet pisząc wyskakuję podkreślenie że to błąd .