Pożar mieszkania w Poniatowej. W środku ciało mężczyzny (ZDJĘCIA)

pożar poniatowa 03 01 2018
Pożar mieszkania przy ul. Szkolnej w Poniatowej | fot. KP PSP w Opolu Lubelskim

Do pożaru doszło w środę jednym z mieszkań przy ul. Szkolnej w Poniatowej. W środku strażacy znaleźli ciało 63-letniego mężczyzny.

Informację o pożarze strażacy otrzymali w środę o godz. 8.42. Ze zgłoszenia wynikało, że w bloku przy ul. Szkolnej 5A w Poniatowej wybuchł pożar w mieszkaniu na 3. piętrze. Na miejscu interweniowało sześć zastępów straży pożarnej, 21 strażaków oraz pogotowie ratunkowe i policja.

W trakcie akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń odnaleziono nieprzytomnego mężczyznę leżącego obok palącego się łóżka, którego ewakuowano. Niestety, mężczyzna wskutek zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.

pożar poniatowa
Pożar mieszkania przy ul. Szkolnej w Poniatowej | fot. KP PSP w Opolu Lubelskim
pożar mieszkania poniatowa
Pożar mieszkania przy ul. Szkolnej w Poniatowej | fot. KP PSP w Opolu Lubelskim

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.