Pożar drewnianego domu. W środku znaleziono zwłoki starszego mężczyzny

Zdjęcie ilustracji: Dominik Wąsik

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu, do którego doszło w środę w miejscowości Wysokie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki starszego mężczyzny.

Do pożaru drewnianego domu mieszkalnego w miejscowości Wysokie (powiat lubelski) doszło w środę rano. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej strażacy odnaleźli w jednym z pomieszczeń ciało. To prawdopodobnie 70-letniego mieszkańca posesji.

Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że do pożaru nie przyczyniły się osoby trzecie, a prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego tragicznego pożaru.

Pożar drewnianego domu w miejscowości Wysokie | fot. KWP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.