Powrót do przyszłości – czyli bezpłatne warsztaty z tworzenia filmu dla dzieci i młodzieży

Warsztaty Powrót do przyszłości
Fot. Materiał organizatora

Cykl warsztatowy dotyczy obecnego stanu świata i tego, w jaki sposób na niego reagujemy. Zajęcia będą połączeniem retro i futuro.

Opis cyklu warsztatów

Moduł warsztatowy będzie spójny tematycznie, każde ze spotkań będzie miało unikalny charakter. Warsztaty składają się z części ruchowej, relaksacyjnej, zawierają elementy storytellingu, pracy z dźwiękiem, obrazem i tekstem oraz część manualno-twórczą.

Zobacz również: Już w niedzielę wystąpi na wirydarzowej scenie i wprowadzi nasze ciała w rytm cumbii Zespół Choque Sonidero

Uczestnicy warsztatów zostaną zaangażowani w tworzenie wyjątkowego filmu, który stanie się zapisem działań, emocji i refleksji na temat współczesnego życia. Młodzi ludzie przejdą przez cały proces powstawania filmu od fazy koncepcyjnej przez realizacyjną aż do pokazu.

Finałem cyklu warsztatowego będzie wystawa multimedialna zaprezentowana ostatniego dnia jako podsumowanie Centralnego Placu Zabaw – 27 sierpnia 2023. Zajęcia będą dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Czytaj także: Pierwszy w Polsce przygodowy plac zabaw dla dzieci już otwarty. Wstęp wolny — decyduje kolejność wejścia

Prowadzenie: Karuzela Sztuki

Dla kogo: dzieci i młodzież

Ceny biletów: bezpłatne/zapisy

Miejsce:
17:00 – 08.08.2023
Sala Rozdroży 105a
Centrum Kultury w Lublinie

Co sądzisz o tego typu inicjatywach dla dzieci i młodzieży?
Dodaj swój komentarz anonimowo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.