Poważny wypadek na krajowej 17 w Krasnymstawie. W akcji śmigłowiec LPR

wypadek znak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek po godz. 16 na drodze krajowej nr 17 w Krasnymstawie. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. W akcji śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w poniedziałek kilka minut po godz. 16 na drodze krajowej nr 17 w Krasnymstawie. Na wysokości stacji paliw Orlen doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku zderzenia sześć osób doznało obrażeń: pięciu obywateli Ukrainy i jeden Polak.

Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wydostali z jednego z pojazdów zakleszczoną osobę, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku zostali również przewiezieni do szpitali.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują kierowców na objazdy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.